FOBO Bike to zaawansowany system na bieżąco monitorujący ciśnienie w oponach Twojego motocykla.     (ang. TPMS - Tire Pressure Monitoring System). 

Wykorzystuje technologię Bluetooth 4.0, który działa bezpośrednio z Twoim urządzeniem Android (v. 4.3 i wyżej) lub iOS (v. 7.1 i wyżej).

W zestawie otrzymujesz 2 czujniki, które współpracują z Twoim smartfonem.

Sprawdzasz ciśnienie w kołach zanim wsiądziesz na motocykl?

FOBO Bike uczyni to PRZYJEMNIEJSZYM !


FOBO Bike działa bezpośrednio z Twoim smartfonem na tych samych, prostych zasadach co FOBO Tire. FOBO Bike został zaprojektowany dla pojazdów dwukołowych, w których ciśnienie w oponach nie przekracza 600kPa (87psi). FOBO Bike jest pierwszym na świecie systemem monitorującym ciśnienie w oponach (ang. TPMS) do pojazdów dwu- i trzy kołowych, który wykorzystuje inteligentne połączenie Bluetooth. Działa z ostatnią wersją Bluetooth 4.0, który jest obsługiwany bezpośrednio przez Twoje urządzenie Android i iOS. Główną funkcją FOBO Bike jest monitorowanie ciśnienia atmosferycznego i temperatury w pojazdach dwu- i trzy kołowych, takich jak motocykle, rowery, quady. System transmituje informacje do smartfona, który wyświetla je na ekranie w sposób czytelny dla użytkownika. Użytkownik może ustawiać wyższe i niższe progi ciśnienia atmosferycznego. FOBO Bike będzie monitorował ciśnienie na bazie podanych progów swoim algorytmem i zapewni trzy poziomy powiadomień w przypadku, gdy któryś z progów zostanie przekroczony.

Monitoring ciśnienia 24h / 7 dni w tygodniu

nawet jeśli zapłon jest wyłączony - dla Twojego spokoju ducha. FOBO Bike działa całą dobę zapewniając, że Twoje koła utrzymują właściwy poziom ciśnienia. FOBO Bike nie wymaga zewnętrznych źródeł energii. W komplecie są baterie (CR2032), których żywotność wynosi 2 lata, a które również łatwo wymienić.

Kontroluj do 19 kół w jednej aplikacji

z poziomu jednego smartfona (na przykład: 9 motocykli lub 6 pojazdów trzykołowych lub jakąkolwiek inną kombinację, która nie przekracza łącznie 19 kół.

Udostępniaj FOBO Bike

tak aby inny użytkownik korzystał z FOBO Bike'a za pomocą swojego smartfona. Wystarczy, że pobierze on aplikację. Dzielenie się nigdy nie było prostsze dzięki intuicyjnej funkcji szybkiego udostępniania znajdującej się w naszej aplikacji.

Zrób to sam

i zainstaluj FOBO Bike w mniej niż 5 minut. Wystarczy, że będziesz postępował według prostej instrukcji wyświetlanej na ekranie aplikacji. Nie ma potrzeby, abyś zmieniał lub modyfikował obecne wentyle w Twoich kołach. Wystarczy, że przykręcisz czujniki FOBO Bike i motocykl jest gotowy do jazdy!

Rozwiązanie antykradzieżowe

W skład zestawu wchodzą przeciw kradzieżowe nakrętki do czujników oraz niewielki klucz do mechanicznego zaciskania czujników, co ma zapobiegać ich kradzieży.

Zawór - T (opcjonalnie)

Zamontowanie zaworu ułatwi Ci życie. Nie musisz odkręcać czujnika, aby dopompować powietrza lub go upuścić.

Dostępny również w naszym sklepie.