FOBO Tire to zaawansowany system na bieżąco monitorujący ciśnienie w oponach (ang. TPMS - Tire Pressure Monitoring System). 

Wykorzystuje technologię Bluetooth 4.0, który działa bezpośrednio z Twoim urządzeniem Android lub iOS.

W zestawie otrzymujesz 4 czujniki oraz inteligentny moduł monitorujący do samochodu, który może działać niezależnie lub jednocześnie z Twoim smartfonem. Otrzymasz powiadomienia nawet w razie braku telefonu.

Pierwszy na świecie Smart Bluetooth TPMS

Monitoring 24h / 7 dni w tygodniu

nawet jeśli zapłon jest wyłączony - dla Twojego spokoju ducha. FOBO Tire działa całą dobę zapewniając, że Twoje koła utrzymują właściwy poziom ciśnienia. FOBO Tire nie wymaga zewnętrznych źródeł energii. W komplecie są baterie, których żywotność wynosi 2 lata, a które również łatwo wymienić (2xAA- mechanizm samochodowy oraz CR2032 – czujniki).

Monitoruje do 19 samochodów

jednocześnie - za pośrednictwem Twojego smartfona przy użyciu tylko jednej aplikacji.

Udostępniaj FOBO Tire

aby umożliwić rodzinie i bliskim (do 100 użytkowników) otrzymywanie informacji z tego samego urządzenia w Twoim samochodzie. Dzielenie się nigdy nie było prostsze z szybką i intuicyjną funkcją naszej aplikacji.

 

Zrób to sam

i zainstaluj FOBO Tire w mniej niż 5 minut. Wystarczy, że będziesz postępował według prostej instrukcji wyświetlanej na ekranie aplikacji. Nie ma potrzeby, abyś zmieniał lub modyfikował obecne wentyle w Twoich kołach. Wystarczy, że przykręcisz czujniki FOBO Tire i auto jest gotowe do jazdy!

 

Rozwiązanie antykradzieżowe

skradzione czujniki oraz moduł samochodowy nie mogą być użyte ponownie przez innego użytkownika. Każdy FOBO Tire jest przypisany do konta "chmury" konkretnego właściciela. Ponadto, pakiet zawiera antykradzieżowe nakrętki oraz niewielki klucz do mechanicznego zaciskania czujników, co znacznie utrudnia ich kradzież. Czujniki zamienne są dostępne w  sprzedaży. Aplikacja poinformuje Cię w przypadku, gdy któregoś z czujników zabraknie.